Konkurs Nasze Miasto Gra rozstrzygnięty!

poniedziałek, 24 sierpień 2015 14:02

Nasze Miasto Gra: The Rising Strom głosami publiczności i PowerHorse wyborem jury zagrają na tegorocznym LuxFest.

The Rising Storm, Black Balloon, Nutshell, PowerHorse i Gorgonzolla dały popis w klubie Atmosfera przy Starym Rynku. Publiczność dopisała licznie i nie szczędziła braw swoim faworytom. To właśnie zgromadzeni w klubie Atmosfera fani zadecydowali, że na tegorocznym LuxFest wystąpi grupa The Rising Storm. - Jesteśmy zachwyceni i podekscytowani! Już nie możemy się doczekać się występu w Poznaniu - mówią zgodnie młodzi muzycy z wielkopolskiego trash metalowego zespołu. To właśnie na nich publiczność oddała najwięcej głosów wręczając im tym samym przepustkę na festiwalową scenę.

The Rising Storm to modzi muzycy imponujący techniką, prędkością i znajomością gatunku. Jesteśmy przekonani, że rozwiną swoje ciężkie, metalowe skrzydła i życzymy im powodzenia w przyszłości, szczególnie na LuxFest.


Jury konkursu również dokonało swojego wyboru. Po obradach zgodnie zadecydowało, że miejsce na scenie w Hali Arena przypadnie formacji PowerHorse. - To dla nas ogromne wyróżnienie - przynają poznaniacy. - Już dzisiaj możemy zagwarantować, że koncert w Atmosferze to był dopiero początek naszych możliwości.


To nie pierwsza przymiarka PowerHorse do naszego konkursu. Są świetnie przygotowali do występu na scenie i od początku do końca wiedzą, o co chodzi w power metalu.

Nagrodą dla zespołów jest udział w Lux Fest 2015, partnera plebiscytu Nasze Miasto Gra. Już 3 i 4 października poznańską Areną po raz czwarty zawładną gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W programie m.in. Lao Che, Luxtorpeda i Hope. Widzowie usłyszą też projekty Za Wolność i Panny Wyklęte.

Gratulujemy wszystkim zespołom, a za pomoc w organizacji konkursu dziękujemy klubowi Atmosfera i Radiu Afera.

Do zobaczenia na LuxFest 2015 i w przyszłym roku, podczas kolejnej edycji Nasze Miasto Gra.

źródło: http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/nasze-miasto-gra-the-rising-storm-i-powerhorse-zagraja-na,3419579,artgal,t,id,tm.html

WSPIERAJĄ NAS

Sponsor strategiczny:

 

  

 

BILETY

 • dzieci do lat 3: wstęp darmowy
 • dzieci do lat 10:
  20zł (przedsprzedaż)
  30zł (od 01.10)
 • bilet normalny:
  49zł (przedsprzedaż)
  60zł (od 01.10)

.

.

KUPNO BILETÓW

kup bilety

MIEJSCE

 • Hala Arena Poznań
 • ul. Wyspiańskiego 33

KONTAKT