LuxFest 4. - podsumowanie

poniedziałek, 05 październik 2015 21:15

 

LuxFest 4 przeszedł już do historii! Za nami ponad 20 godzin muzyki i wiele fascynujących spotkań, również tych pozaartystycznych. Dziękujemy wszystkim Wam, którzy tworzyliście tę niesamowitą atmosferę! Teraz czas na krótkie podsumowanie!

Kluczowym słowem, które pojawia się nam na ustach jest SPOTKANIE. Spotkanie muzyczne, rodzinne, przyjacielskie, jak również spotkanie z żywą historią. Żeby były one udane potrzebny jest czas i dobre okoliczności, a tych również w tym roku nie zabrakło!

Spotkanie muzyczne,
W ciągu dwóch dni w poznańskiej Arenie na scenie wystąpiło 15-ście zespołów reprezentujących najróżniejsze nurty muzyczne. Tak ogromny przekrój sprawił, że w jednym miejscu mogli spotkać się fani wielu zespołów i wzajemnie odkrywać nowe przestrzenie muzyczne. Dzięki LuxFoto Studio spotkanie fanów z artystami miało miejsce nie tylko podczas koncertu, ale również po nim. W specjalnej strefie każdy z Was mógł zrobić sobie zdjęcie z ulubionym wykonawcą. Fotografie pojawią się na naszej stronie i facebook’u wkrótce.

Spotkanie rodzinne i przyjacielskie
Na LuxFest przychodziliście całymi rodzinami i ekipami. Przez wiele godzin trwała rodzinna strefa sztuki LuxArt, gdzie Wasze dzieci mogły wziąć udział w specjalnych warsztatach i zabawach. Atmosfery prawdziwego święta nie da opisać się słowami. Widzieliśmy wśród Was zarówno kilkumiesięczne dzieci, jak i dziadków! Wspólna zabawa podczas koncertu Arki Noego była kwintesencją tego spotkania.

Spotkanie z żywą historią
Dzięki koncertom Projekt za Wolność (poznańscy artyści w hołdzie Powstańcom Wielkopolskim) i Panny Wyklęte mogliśmy spotkać się z prawdziwą historią Polski. Było to spotkanie wyjątkowe, gdyż historie opowiadali młodzi artyści, którzy wchodzili w rolę tych, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce. Dwie piękne lekcje, które wywołały wiele wzruszeń i zostaną z nami na długo.

Kolejne spotkanie już za rok!
Dziękujemy Wam bardzo za obecność podczas festiwalu LuxFest i świetną zabawę! Wszystkie te spotkania były możliwe dzięki Wam bo to Wy byliście jego główną treścią! Możemy też powiedzieć, że mamy siły i chcemy spotkać się z Wami ponownie już za rok! Do zobaczenia!

WSPIERAJĄ NAS

Organizator:

  

Partner strategiczny:

  

Sponsor strategiczny:

 

Partnerzy:

        

 

Patroni:

         

 

 

BILETY

 • dzieci do lat 3: wstęp darmowy
 • dzieci do lat 10:
  20zł (przedsprzedaż)
  30zł (od 01.10)
 • bilet normalny:
  49zł (przedsprzedaż)
  60zł (od 01.10)

.

.

KUPNO BILETÓW

kup bilety

MIEJSCE

 • Hala Arena Poznań
 • ul. Wyspiańskiego 33

KONTAKT